Переваги продукції Shtoller

Нижче наведено основні конструктивні переваги нагрівальних систем Shtoller. Трепетне ставлення до деталей роблять теплі підлоги Shtoller одними з найякісніших на ринку України.

1. Кабель пришитий до сітки

В нагрівальних матах Shtoller, кабель по всій довжині щільно пришитий до капронової сітки. Таке рішення дозволяє виключити зміщення нагрівального кабелю в процесі монтажу, що може призвести до контакту нагрівального елемента з самим собою  виходу з строю.

2. Багатожильна конструкція нагрівальної жили у всіх системах Shtoller

Тепла підлога Shtoller (Штоллер) має багатожильну конструкцію нагрівальної жили (по 7 жил на  кожен провідник, рівномірно скручених між собою), в відмінності від конкурентів, багато з яких виробляють кабелі з МОНОжильною конструкцією. Багатожильна гріюча жила робить кабель більш гнучким і виключає появу мікротріщин на поверхні металевої гріючої жили в місцях вигину кабелю, в процесі багаторічних циклів нагріву і охолодження.

3. Внутрішня ізоляція – тефлон

Вся кабельна продукція Shtoller має внутрішню тефлонову ізоляцію, здатну витримати температуру 200-220°C. Використовується тефлон марки FEP  – оптимальне рішення.
Це означає, що перегрів, а  отже і вихід з ладу, такому кабелю не  страшний.

4. Екран виконаний із міді

У класичних нагрівальних матах Shtoller, марки STM, екрануюча обплетення виконана у вигляді «панчохи» високої щільності з лудженої міді.

5. Підвищена потужність на квадратний метр

Нагрівальні мати Shtoller STM і SH-EC мають потужність 160Вт/м² і 180Вт/м² в лінійці Shtoller Ecotherm. Що середньому більше, ніж у аналогів на ринку. Таким чином Ваша підлога буде нагріватися набагато швидше. Просимо не плутати підвищену потужність і прискорений нагрівання з підвищеним споживанням енергії. Велика потужність на квадратний метр не надає ніякого впливу. При використанні теплої підлоги потужністю 100 Вт/м² і 200 Вт/м², в обох випадках рахунок за електроенергію буде однаковий, тільки в другому випадку тепла підлога буде швидше нагрівати поверхню підлогового покриття.
Крім того, підвищена потужність матів Shtoller Ecotherm дозволяє укладати їх в холодних приміщеннях (балкони, перші поверхи будівель і пр.).

6. Обидві жили гріючі

Всі мати та кабелі Shtoller двожильні, але це ще не все… Обидві жили гріючі. Таке технічне рішення дозволяє розподілити питому потужність на погонний метр між двома провідниками. Це продовжує термін служби кабелю, тому що на кожну жилу припадає лише половина навантаження.

Консультація

заповніть форму і наш фахівець зв’яжеться з Вами.